| Mitsa a întrebat:

Euu' deseori ma plictisesccrying!
Dar mai mult seara, si nu vreau sa ies afara.
Ce pot face in casa interesant?
Dau fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| Jo. a răspuns:

Poti sa incepi sa urmaresti un serial
spre exemplu:gossip girl, supernatural, 90210, the oc, the vampire diaries, criminal minds etc
poti citi o carte
poti sa-ti faci un jurnal sau sa scrii poezii daca te pasioneaza
poti sa te uiti pe net la sfaturi despre moda sanatate etc
poti cauta pe net poze artistice sau citate
poti juca diferite jocuri
poti sa vorbesti cu prietena ta cea mai buna la telefon

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste si nu ai sa te mai plictisesti niciodata.

| Lora a răspuns:

Fa bratarile prieteniei

| Gicone a răspuns:

Cauta un joc frumos pe calculator! Sau citeste o carte care merita cum ar fi Harry Potter.

| EmoPrincess a răspuns:

Poti sa te joci la calculator. Daca ai o sora va puteti juca un joc haios este asa tu scrii 3 propoziti despre ce vrei si indoi pagina ca sa se vada ultima prop. Apoi ea 3 si tot asa si scrieti fiecare de 3 ori. Apoi desfaceti toata pag si vedeti ce iese.Sau poti picta, sau iti imaginezi ca esti pe scena si canti.Sau pui pe cineva de pe Mes sati puna o intrebare si tu raspunzi sincer.Sau iti faci un oracol.
Sper ca te-am ajutat PWP big grin big grin big grin.Pa