| teoodora02 a întrebat:

Ce pot face pe net, in casa si afara ca sa nu ma plictisesc. Vreau multe idei! Funda

5 răspunsuri:
| Alocispeptunoi a răspuns:

Facebook youtube role bicicleta table skateboard trotineta plimbare in parc etc.

| gooldenn a răspuns:

Arunca o sticla cu apa in aer pana cand apa din ea se incalzeste

| Matinca_Alin_1997 a răspuns:

POTI intra pe furien.xgamers.ro la fel si toti dupa TPU big grin

| Ioana_IonykaBest_1998 a răspuns:

Teodora...daca as fii in locul tau mi-as chema prietenii si ne-am uita la un film pe net...ar fii super tare.

| Ioana_IonykaBest_1998 a răspuns:

Teodora daca as fii in locul tau mi-as chema cei mai apropiati prieteni si sa ne uitam la un film