| Panteraa a întrebat:

Ce pot sa fac seara in casa cand ma plictisesc in afara sa citesct pentru ca urasc asta sau sa ies afara. Mas uita la tv dar nu prea gasesc nimic interesant. Deci ce pot sa fac? pls help

5 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Uite, poti sa te rogi(asta ajuta mult), daca crezi in Dumnezeu, poti sa citesti carti religioase, poti sa te uiti la un documentar frumos (de ex.:pe TVR Cluj arata niste documentare si niste peisaje absolut minunate, ) pe Trinitas(mai arata de la manastiri niste peisaje mai mult decat frumoase0, la un film frumos, la o emisiune interesanta, poti sa-ti ajuti parintii la treaba, sa asculti o muzica frumoasa, relaxanta.
Uita-te la ce ti-am zis eu si ai sa vezi c, in timp, o sa ajungi sa-ti placa!
Toate cele bune!happykiss

| TheAce a răspuns:

Gaseste un hobby. Scrisul, pictura, sportul etc. Viata e prea scurta pentru a ne plictisihappy. Incearca sa eviti jocurile pe pc, ala e un hobby tampit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuti oamenii pe TPU tongue

| ionutzul31 a răspuns:

Te uiti la filme.winking

| o0ExilE0o a răspuns:

Incearca sa faci **** cu capul in jos. Spune-mi cand vei reusi 0happy