| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Exista cartele orange cu 1 euro?

8 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Nu,minimul este de 2 euro!

| DiamondStph a răspuns:

Da, dar prin reincarcare electronica la Orange shop-uri.

| Miha1308 a răspuns:

Cartela reincarcabila spui nu? Nu exista insa te poti duce oricand la un Orange Shop si ceri reincarcare pe numar si poti reincarca de la un euro la cat ai nevoie. Sper ca te-am ajutat :*

| Lara_5055 a răspuns:

Exista cartele Orange gratis! serios. asta e site-ul de la Orange.
http://www.orange.ro/internet-mobil/prepay/cartela-internet-prepay-ro.html
ma crezi, nu ma crezi, esti libera sa faci ce vrei.
PLSS funda!

Răspuns utilizator avertizat
| christos1234 a răspuns:

Nu fata mea cel putin 4euro la cosmote 3 ssi la Vodafone de 5 asta e daca vrei mai pune 2 euro

| Anonima1_1208 a răspuns:

Nu,dar iti poate transfera 1 eurohappy.