| loveromance46 a întrebat:

Exista coduri pentru stardoll?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Exista coduri pentru ati lua haine si mobilier gratis.Crede-ma si am incercat si eu.

4 răspunsuri:
| cristina117 a răspuns:

Nu...dar daca vrei intra pe stardollRopeople.blogspot.ro si poti lua lucruri gratis

| Idc12345 a răspuns:

Nu

| sandramaria20 a răspuns:

Normal ca exista, exista si sunt chiar foarte buneeu am incercat si asa mi-am facut enorm de multe haine si o casa minunata(camera)!

| G30georgenik a răspuns:

Da,exista...eu stiu doar câteva RH-7QTXF24MY
RH-MTXLV2UKS
RH-B5UC3BPH9
RH-D4JJNP3KA
RH-VSYDKK6PR
RH-ZZSJ486M3 atâtea stiu...pentru a le putea valida, intri pe contul tău stardoll, dai la contul meu și acolo vei găsi undeva carduri cadou (pe bara de sus)dai acolo click, și dai pagina pana jos, acolo vei găsi un loc unde sa scrii codul.Pe stardoll eu sunt ggeorgiana28. Dacă nu reușești, sa ma contactezi pe contul meuwinkingFunda?