| remusrufa a întrebat:

Exista oare doritori care sa intre in echipa unui post de radio? Este un post de radio cu o vechime de peste 1 an, cu ascultatori, cu site optimizat, si multe altele. Tin sa subliniez ca nu am bani pentru. salarii deci cine vrea sa intre in echipa ca dj o face de placere! Sper sa gasesc doritori ca am nevoie mare! Multumesc si astept propuneri! Lasati aici mesajele si va contactez eu in particular!winking

6 răspunsuri:
| Emily22 a răspuns:

Suna interesant. Dar sunt sigura ca nu esti din acelasi oras ca si mine, din pacate. Mie mi'ar placea, desi nu stiu nimic despre asta. Sper sa gasesti oameni. E o experienta.

| joycelyn a răspuns:

Nu stiu daca m-as descurca, dar mi-ar placeahappy
btw, ce conditii trebuie indeplinite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine m-ar interesant cu toate ca nu prea am idee.

| leinad a răspuns:

Pacat ca in ziua de azi aproape totul e pe bani, nu te pot ajuta deoarece si eu i-mi caut de munca de foarte mult timp sint singurul care poate aduce banii in casa, incearca sa postezi intrebarea la rubrica cauze nobile, oricum sper sa gasesti oameni de incredere.Multa bafta! P. S. Trimite-mi un mesaj cu site-ul postului de radio te rog!

| anny_3265 a răspuns:

Vreau eu! happy Ma descurc destul de bine si o fac de placere. Dar cati ani ai?happy