| fcsb a întrebat:

Exista parole pentru jocul,, The West"? Daca da, unde trebuie scrise?

98 răspunsuri:
| florin_8204 a răspuns:

Vreti parole scriee pe frunte nu termin nici un joc fara parole

| codrik97 a răspuns:

Nu stiu nu cred ca exista asa ceva

| ianrake a răspuns:

VyVyK caut de mult hack la the west si nu gasesc

| vykutt a răspuns:

Http://www.the-west.ro/? ref=westplayer_invite_linkrl&player_id=923794&world_id=14&hash=91eb&inviteVia=reflink poftiti baieti este un bug descoperit pe care l-am folosit si eu ...inainte sa ma las odata ajuns la lvl 24 primesti un fel de realizare (7000 de pepite) din 24 in 24 de nivele pepitele se tot dubleaza. numai bine!

| anonim1_3730 a răspuns:

Eu cred ca exista ca doar cum au avansat cei de pe locurile 1, 2, 3 asa repede.imi zice si mie cineva care is parolele?

| usarname a răspuns:

Exista hack-uri

| raul_2161 a răspuns:

Unde se scriu parolele?