| fcsb a întrebat:

Exista parole pentru jocul,, The West"? Daca da, unde trebuie scrise?

98 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Nu exista nici un fel de parole. Daca chiar vrei sa folosesti parole la The-West iti sugerez sa nu-l mai joci. Pun pariu ca nu ai terminat nici un joc pe spatele tau si stii numai de coduri si parole. Rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate s-a sti ca nu exista.

| teutzyk a răspuns:

Da sunt dar mai intai cauta-le pe google si dupa aia vezi unde trebuie scrise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un asemenea joc nu exista nici un fel de parole oricat de mult ai cautahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista parole la the-west. Cel putin nu-s scrie nicaieri asta.Eu unul nu cred ca s-au facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred si eu ma chinui sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing mereti mai ce parole va trebuie de fapt totusi la cine ii trebuie parole ii trebuie si BAN laughing ce credeti ca daca baagati parole admini sunt chiar asa de prosti mai ganditi si voi ca doara nu sunteti plante :-l ...De mine faceti ce vreti eu joc corectwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar nu parole acest joc se poate hekeri dar nu poti decat un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal club steaua bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-am bagat 122334345 de $ si de nivel am nivel 164

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un fel de parole.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu existacrying( ca shu eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sa stiti ca exista am vazut pe cineva ca folosea parole si l-am intrebat deunde are hainele acelea si el mi-a raspuns din parole
deci exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu exista eu sunt level 80 si iti zic eu ca nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista deoarece am vazut un admin cu haine pe care eu la lvl 44 nu mi le pot achizitiona...si cu arme de lvl 60 si ceva...deci repet era admin si se supara pe noi cand avem multicontlaughing...adminul avea lvl 12.lvl din prima zi in care s-a deschis lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt; ca dovada, faptul ca sunt pe primul loc pe l4.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si nu am gasit nu egzista nici o parola asa cred eu

| anonim1_3730 a răspuns:

Eu cred ca exista ca doar cum au avansat cei de pe locurile 1, 2, 3 asa repede.imi zice si mie cineva care is parolele?

| florin_8204 a răspuns:

Ma da numai lasi cauta parole cred ca fara parole nu termini nici un joc

| florin_8204 a răspuns:

Vreti parole scriee pe frunte nu termin nici un joc fara parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cared ca ar exista parole pentru acest joc si chiar daca ar exista unde le gasesti?:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate... daca ar fi coduri ai fi puse pe google sau scrise de un jucator care lea descoperit...nu cred sub nici o forma ca exista un cod "The-West"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu cred ca exista parole la THE WEST dar e mai bine sa fii corect si cinstit.Va zic eu ca bucuria e mult mai mare cant ai atins un lv inaintat pe munca ta decat cu munca parolelor.Asa zic eu.

| usarname a răspuns:

Exista hack-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu se numeste[Codurile si parolele la jocurile rpg is doar niste vreajeli] vasi sugere sa nu folosit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dar nu stiu unde trebuie scrise pisota - 20000$
govna - level 100
kita - all quests finish
guzica - always win in battle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt nici hackuri nici coduri nici parole nimiclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista heak-uri unu e firebug dar se foloseste doar pe mozila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai inteleg daca sunt sau nu... eu una zic ca nu sunt jocu ala o sa il termini vreo data ...no cred laughinglaughinglaughinglaughing