| Cristina788 a întrebat:

Exista program care poate inlocui microfonul? Eu am doar microfonul de la web si nu prea se aude bine. Ce program as putea folosi care sa se auda exact ca un microfon adevarat?

Răspuns Câştigător
| roby96 a răspuns:

Eu zic ca nu prea exista vreun program.Ma refer ca fiecare camera are un microfon sau nu,,, depinde de camera... daca iti cumperi cea mai ieftina camera iti da seama ca nu ai sa ai un microfon bun. Daca vrei sa mearga mai bine cumparati un microfon separat.eu am o camera loghitech si merge perfect microfonu incorporat

2 răspunsuri:
| B.A. a răspuns:

Nu cred ca exista dar nici la microfon nu se aude prea bine>>>>>>...
(la cel cu casti)

| ILikeToKnow a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.Ca sa introduci date in calculator ai nevoie de un dispozitiv de intrare, in cazul acesta microfonul.