| CookieFace a întrebat:

Exista programe care iti pot ajuta PC-ul sa mearga mai repede (la jocuri ma refer) daca da va rog cand raspundeti sa imi dati si un link si sa imi spuneti si ce sa fac multumesc. funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| andreeei a răspuns:

TuneUp, mi se pare cel mai bun program facut vreo data care ajuta performantele calculatorului sa cresca. Tu vrei pentru jocuri, insa el iti va face calculatorul sa mearga brici, il folosesc si eu, cel mai mult imi place ca face o scanare odata la 3 zile gaseste tot felul de erori, programe nefolositoare, linkuri fantoma, si fisiere care ingreuneaza viteza pc-ului, iar cu un singur click le sterge

4 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Nu.nu exista.din pacate, nu.totul e din windows, si din hard-disk. Sper ca te-am ajutat!happy

| mattdemon a răspuns:

Da am auzit ca sunt unele programe numite acceleratoare care fac asta dar numai atat stiu.(deci nu sunt sigur ca sunt bune)

| Postoo a răspuns:

Nu exista programe care sa iti faca pc-ul sa mearga mai repede. Solutia este o placuta de rami mai mare (2-3-4 GB). Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programe da care isi repara erorile ajuta dar sa mearga mai rapid nu cred asa ceva