| SpeddMarkerr a întrebat:

Raspundeti-mi va rog la intrebarea aceasta! Pe Minecraft imi merge greu rau! Din secunda in secunda se blocheaza! Spuneti-mi va rog ce sa fac ca sa-mi mearga repede cum le merg la aia pe youtube(exemplu)! Daca imi dati un raspuns bun care sa ma lumineze...DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| MytzaMytz a răspuns:

Pai iti trebuie calculator mai bun, asa m-i se intampla si mie, acum imi merge bine, fa-ti placa RAM de 1Gb-12Gb si placa video 256Mb-512Mb si o sa-ti mearga ca la aia.

1 răspuns:
| SpeddMarkerr explică:

Acum mi-am luat din nou si imi merge foarte rapid jocul! Nu stiu, dar nu mi-am schimbat nimic si imi merge acum superb, fain!