| Laweer a întrebat:

Exista si coduri de metin2.ro? eu stiu doar hackuri daca stie cineva vreun cod care nu trebuie dowloadat va rog sa scrieti! astept raspunsuri si dau funditaaaa apropo codurile sa fie scrise la raspunslove struck

Răspuns Câştigător
| wEek1d a răspuns:

Coduri scrise in chat nu exista
daca vrei hackuri da add la blader_skin@yahoo.com

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu doua coduri unu /set_w ca sa mergi incet si /set_r ca sa mergi repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/set_w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si hakuri si coduri am eu un cod de mers incet este :/set_w si ca sa reve sa fugi :/set_r sa incercati asta l stiu eu daca mai stiti scrieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu eulove struck

| spike00000000000 a răspuns:

Da mah exista so coduri tile spun acum. /set_W ca sa mergi incet iar ca sa mergi iar normal. /set_R... ma exista coduri multe da daca nu esti GM.nu le poti folosi.tongue

| spike00000000000 a răspuns:

Da mah exista coduri da tot mai bune is haku.rile asa ca ma ibn bagati un anti-virus bun si bagati hakuri...laughing