| OanaMajoMadness a întrebat:

Cine stie coduri sau un site cu coduri pentru jocul minecraft MULTIPLAYER? pe Sinlge Player stiu coduri dar vreau coduri pe multiplayer. Coduri de genu (si mai multe daca stiti ) :

1. Zbor

2. Diamante

3. Smaralde

4. Lemn

5. Piatra

6. Pietruila

7. Lana ( mai multe culori )

8. MULTE ALTELE

Nu stiu daca pentru codurile 4, 5, 6,7 exista, dar daca stiti, va rog spuneti-mi!

F U N D A pentru cele mai multe ( si functionabile ) coduri!

Apropo scuze de categorie dar este cea pe care intra cele mai multe persoane. big grin

Răspuns Câştigător
| MBG a răspuns:

Pe multiplayer nu prea e bine sa joci cu coduri pentru ca cele mai multe au anti-cheat si iei ban...
Eu stiu doar X-Ray cu care poti vedea prin piatra/pamant/nisip, vazandu-se doar cele mai importante, adica fier, aur, diamant, smarald, redstone, lapis happy

4 răspunsuri:
| Jimmy a răspuns:

Ahm..NODUS si moduri X-ray...clasic foloseste-le pe propria raspundere, multe servere au pluginuri anti-cheat! have fun

| televizoru23 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/

| Iordan_Andrei_1992 a răspuns:

Da-mi si mie codurile pentru singal player

| Prodan_Anthonio_1990 a răspuns:

Parole de conturi minecraft