| alexutzul a întrebat:

Exista un program care poti sa vezi cine te-a sunat cu numar ascuns?
Am auzit de www.telefonip.ro dar acolo nu-mi da voie sa imi fac cont nu stiu de ce stiti alte site-uri?:)

5 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Din câte ştiu eu nu există aşa ceva.Doar poliţia poate merge la firmă la Vodafone, Cosmote, etc. şi poate să ceară aflarea celui care te-a sunat cu privat. În rest ştiu că nu au voie să dezvăluie cei de la firmă, iar altcineva nu are de unde să ştie.

| Baton a răspuns:

Unele telefoane au ceva chestii care te ajuta sa suni inapoi acele persoane ce nu isi trimit identitatea in retea.de site-uri nu stiu nimictongue nu folosesc asa ceva.
ideea e sa nu mai dai la toti nebunii nr tau de telefon ca sa te aflii in treaba.nu esti mai important daca 1000 de oameni are nr tau de telefon. si daca dai nr tau de telefon roaga persoanele respective sa nu il dea mai departe daca nu te anunta si pe tine inainte

| LoReDaNa a răspuns:

Pai eu faceam vara trecuta...

sunam la relati cu clienti sh ceream sa fac ultimul apel la ora 12:00
sh imi da nr. e mult mai simpu

funda?

| Dreamy a răspuns:

Du-te la Vodafone(zappp, Orange, cosmote, ...reteaua ta) si iti va spune cu siguranta

| Suzzy_5903 a răspuns:

Nu cred ca poti afla. Daca esti pe cartela si suni la relatii cu clienti vor spune ca nu au acces la apelurile tale pentru ca nu ai abonamenthappy