| Andreea069 a întrebat:

Imi puteti spune daca exista vreun program sau ceva ca sa vezi cine te-a sunat cu numar necunoscut? ..adica sa ii vad numarul lui de telefon chiar daca el m-a sunat cu numar ascuns big grin

FUNDAwinking

7 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Am un program dar trebuie sa ai licenta de la sri, daca vrei iti vand cu 1500euro.

| Andreea069 explică (pentru DimLight):

Valeu! ...eu vroiam ceva pe gratis laughing

| DimLight a răspuns (pentru Andreea069):

Poti vorbi cu cei de la retea doar daca ai abonament sa nu iti codeze nici un numar care te suna, nu stiu exact cat este dar sigur nu e gratis, nu exista aplicatii care sa faca ce zici tu.

| Andreea069 explică (pentru DimLight):

Ok happy

| Creiot a răspuns:

Poti afla un numar privat dar trebuie sa parcurgi anterior o serie de etape detaliate aici http://www.videotutorial.ro/? p=7440&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

| radarcan a răspuns:

Nu exista un astfel de program...deci nu ai cum sa afli cine te suna cu nr privat.

| Andreea069 explică (pentru radarcan):

Aaa ce naspa ...mercii oricum