| Swabia a întrebat:

Exista un program in care vezi in lista de mess cine e invizible si de asemenea daca se vede poza de la avatar?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Incearca www.imvisible.ro nu e program, dar este un site :D

294 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

WWW.ASCUNS.RO INCEARCA ACOLO SI POATE GASESTI CEVA.:D

| Swabia explică:

Va multmumesc pentru.site`uri! da`eu as vrea sa ma ajute cineva cu un PROGRAM sau un site de unde pot descarca programul! ...Fiind instalat programul sa ma anunte daca persoana respectiva a intrat pe invisible si sa-i pot vedea avataru`l! ...Nu sa intru eu toata ziua pe site`uri sa vad daca e sau nu pe invisible...big grin

| Swabia explică:

Multu!winking

| MihaiA a răspuns:

Nu exista un program anume din pacate. site-urile astea folosesc anumite servere de yahoo, nu stiu sa explic exact

| crisa a răspuns:

Mai simplu, daca vrei sa stii cum este cineva pe invizibil, ii dai buzz in fereastra de mess, selectand enviroment-yahoo tools-doodle. Iar daca, in acest enviroment, se da pagina (vei intelege atunci la ce ma refer), atunci tipul/tipa e pe invizibil. Daca foaia nu se misca, atunci chiar nu e pe mess.winking

| KaTaLyN a răspuns:

Yahooscan.eu si ai acolo downloadwinking

| KaTaLyN a răspuns:

+ ca dk descarci programu ala dupa dp yahooscan.eu nici nu trebuie sa intre p vreun site sau sa intrii p messwinking k si cum ai deskide winamp`u sau stiu eu...my computer...nimic mai simplubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! dar exita un messenger care iti arata cine sta pe invizibil sau e ofline!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dinh foarte multe pacate nu exista un sitedar exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dap dragutzo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un messenger mai nou unde poti vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da exista unul iti arata poza de la avatar si daca e pe mes pe invizible dar nu se poate descarca programul este asta : www.ascuns.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascuns.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da existahappy ascuns.rowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anamaria242008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kamymeraru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvisibile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo Status Checker at http://www.yahoostatus.org & Yahoo Status Checker at http://www.yahoostatus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ascuns.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Întrebări recente