| okei a întrebat:

Exista vreo explicatie pentru asa ceva?straight face
La fizica si chimie ma descurc iar cand vine vorba de ora de matematica nu inteleg NIMIC desi as vrea.

5 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Pay... fa-ti un timp anume pentru a citi si invata teoremele absolut pe derost...adica sa le si intelegi cat de cat, apoi reciteste exercitiile si fii ff atent la ora...am patit-o si eu...acum e totul ok,,,,,,,, BaFtAwinkingwinkingwinkinga si in cel mai kaz fa pregatire...winking

| okei explică:

Unu? si te ajuta?laughing

| Antrax a răspuns:

Eu invers nu ma pricep la chimie asa bine dar acum a pus profa pe unu din a10a sa ma mediteze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu mi-a placut matematica si tot de ea am avut parte, chimie imi place si mie si fizica, la matematica sunt tufa de trecere atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asa ceva nu exista explicatie