| RobertVali111 a întrebat:

Exista vreo modalitate sau, nu stiu vreun centru unde sa poti sa pui o poza, pe un tricou sau o bluza?

5 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Da, cam in fiecare oras exista cel putin un centru de imprimare. Dar de unde esti?

| Mony_4137 a răspuns:

Sigur.
De obicei gasesti in moll-uri sau in centre comerrciale. Eu amintrebat vara trecuta cat costa pe un tricou si mi-a zis ca 50 e cu tot cu tricou si fara tricou e 30 color si 20 si un pic alb-negru.

| Lavinia20 a răspuns:

Eu stiu ca in Cora se facea asta. depinde si de unde esti. Daca esti din Bucuresti incearca in Cora Pantelimon

| RobertVali111 explică:

Nici vorba, sunt din Brad, Hunedoara