nony
| nony a întrebat:

Exista vreun clarvazátor pe site? Sunt curios, vreau sa imi aflu viitorul laughing Nu ca il vad eu prea bine, vreau sa vad daca suntem pe aceiasi lungime de undá. Serios!

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cauta-l pe Iliuta pe internetlaughing. Aici pe site nu cred ca exista.

| anad a răspuns:

Spui ca nu-ti vezi prea bine viitorul si vrei sa se uite la el si un clarvazator.( Adica unul care vede clar, nu?) Sa stii ca e o idee! Doar el ce ne-ar mai putea ajuta sa zarim ceva in viitor!

nony
| nony explică:

Bro - Cine e Basescu? raised eyebrows
AlanTigergerid - Ala e un sarlatan ordinar. E genul de crede 101 % din tot ce zice. 1 % ala te face si pe tine sa crezi ce zice.
cioco_tweety - nu-ti dau banii aia nici daca vii personal si ma teleportezi in timp sa-mi demonstrezi ca esti pe bune laughing
anad - despre asta vorbeam si eu happy

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi nu cred că există așa ceva pe site-ul TPU, dar dacă tu chiar vrei să-ți afli viitorul, roag-o pe Mama Omida să-și facă un cont aici...hee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

La câţi sunt pe site nu m-ar mira să apară şi un clar(ne)văzătorhee hee.

| cioco1tweety a răspuns:

Haidi di da la bulibasa acilisea 3000 de euroi de aia verzi maica sa vezi ce-ti ghiceste eu tot destinu'

| Mariidc a răspuns:

laughing. pai nu stiu daca e cineva... dar din atatea persoane care sunt pe site.sigur exista macar 1hee hee

| 16.laura.16 a răspuns:

Iti dai seama cati iti vor ghici acum viitorul?!
Esti pregatit sa infrunti,, realiatea,,?laughing

| MsGossier a răspuns:

Oo mie tot mi-ar fi interesant

| doinitza12 a răspuns:

Ha ha ha

| doinitza12 a răspuns:

Eu cred ca e absurd sa intrebu un clar vazator. oricum timpul le arata pe toate

| Elly007 a răspuns:

Nu exista clarvazatori straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti apela cu incredere la Basescu. Inainte de alegerile parlamentare a spus ca sistemul de pensii este falit si uite ca a avut dreptate. A spus mereu sa traiti bine si uite ca PDL-istii traiesc foarte bine. Deci a avut dreptate. Well, apeleaza la elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc pe cineva care pentru mine a fost eficienta. Uitati id incercati sa vorbiti cu ea mihaella_2001.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 21 de ani, si am acest har de la varsta de 10 ani, atunci am inceput sa vad tot felul de lucruri... mi-am vazut parinti spanzurati, dupa doua zile tata era in camara atarnat, iar mama tot asa dupa 3 ani, de doi ani sunt oarba, o operatie care nu a reusit, am consultat o gramada de psihologii, am crezut ca e ceva cu mine, acum trei luni, m-am trezit brusc din somn, speriata, eram toata numa apa, visasem ca viitorul meu sot(eram logoditi), e singur si ma striga, simteam ca ceva nu e in regula cu el, eu eram in delegatie, am venit acasa pe la ora 17, zic doar ca el nu mai e printre noi acumsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa nu apelati la persoana aceea care are id-ul mihaella_2001. este o persoana care incearca sa escrocheze. scrie numai cu greseli gramaticale si nu are absolut niciun har! este doar o sarlatanca! numai bine! si nu incredeti in persoanele care vor sa profite, desi nu au absolut niciun har!

| lacry24 a răspuns:

Eu zic sa nu crezii in astea viitorul e cum ti-l faci