| St3fa a întrebat:

Fa testul cine ai fost intr-o viata anterioara! Dupa aceea scrie la aceasta intrebare raspunusul! Mie mi-a iesit ca am fost filozof si am murit de batranete voua?

Dati click si faceti:
http://www.clopotel.ro/......a-131.html

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai fost un vestit marinar. Ai trait in Africa de Sud si ai murit de ciuma.

| justagirlll a răspuns:

Ai fost un vestit marinar. Ai trait in Africa de Sud si ai murit de ciuma.

| Denisaa a răspuns:

Cica : laughing) Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie...

Ma rog.merge si astalaughing

| `KiddO` a răspuns:

Ai fost un astrolog curajos. Ai trait in Austria si ai murit inecat. rolling on the floor

| roxitm a răspuns:

Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.

laughing rolling on the floor

| Crs a răspuns:

Ai fost alchimist in Tibet. Ti-ai sfarsit viata prin sinucidere.
oooh nu!
nu m-as sinucide niciodata laughing ma iubescstraight face si sentimentu` e reciproc big grin

| MuadDib a răspuns:

"Ai fost un astrolog curajos. Ai trait in Austria si ai murit inecat. "

rolling on the floor merge si asta

| anonimathebest a răspuns:

Am fost o dansatoare roscata, care a trait in Tibet si a murit ingropata de vie.

| Ally_8613 a răspuns:

.laughing. putin aiurea dar cica am fost o dansatoare roscata, am trait in Tibet, am murit pentru ca am fost ingropata de vie.laughinglaughing

| kayla a răspuns:

Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.
laughinglaughing

| geoolina a răspuns:

Am fost Elvis Presly si nu mi-a luat prea mult sa ma reincarnez big grin ce ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite raspunsul la testul meu: Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a iesit la fel!
am fost filozof si am murit de batranete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost un marinarlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel, roxy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dansadoare roscata si am murit ca am fost ingropata de vie.

| iulyxa a răspuns:

Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.

| ionika2010_1947 a răspuns:

Mi-a iesit ca am fost o dansatoare roscata care am murit deoarece am fost ingropata de vie. Si eu am cont pe clopotel.ro