| Theda a întrebat:

Dupa cate raspunsuri am dat, am chef sa pun si eu o intrebare. Vreau sa faceti testul acesta http://www.clopotel.ro/......_esti-232. Ce va iesit? Sunt curioasa ce rasa de caine sunteti;)).

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

In lumea cainilor ai putea deveni un Chihuahua. Stilat, exclusiv si foarte pretentios.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 2% din utilizatorii care au facut acest test.

faza e ca nu sunt pretentioasa si nici stilata, imi place sa dorm i-)

7 răspunsuri:
| tania77 a răspuns:

Buna, mie la acest test mi-a iesit precum ca as putea fi un cocker dragut, simplu si amiabil.

| LucianGabriel a răspuns:

" In lumea cainilor ai putea deveni un Bulldog sau Labrador. Agresiv, spontan si hiperactiv."

| Diddy_5492 a răspuns:

Rezultatul tau:

In lumea cainilor ai putea deveni un Cocker. Dragt, simplu si amiabil.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 72% din utilizatorii care au facut acest test.

| Theda explică:

"In lumea cainilor ai putea deveni un Cocker. Dragut, simplu si amiabil.Ai obtinut acelasi rezultat ca 72% din utilizatorii care au facut acest test."... Mie asta mi-a iesit.:X:X:X. Sper ca asa ve-ti raspunde si voi.

| karina_5950 a răspuns:

Cocker mi-a iesit

| mimpyan a răspuns:

In lumea cainilor ai putea deveni un Cocker. Dragt, simplu si amiabil.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 72% din utilizatorii care au facut acest test.

| Stefy_4126 a răspuns:

In lumea cainilor ai putea deveni un Cocker. Dragt, simplu si amiabil.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 72% din utilizatorii care au facut acest test