| Will a întrebat:

Face cineva flotari, abdomene? se vede vre`o diferenta?

mersi

16 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Eu fac abdomene laughing fac multe...sa nu ma ingraswinking

| c0rn3l1uss a răspuns:

Si eu fac abdomene 100 pe zihappy...

| sTeFaN. a răspuns:

Daca faci continu in fiecare seara vreo 40 flotari/abdomene rezultatul se vede dupa cateva saptamani.

| hashe86 a răspuns:

La un moment dat facem si abdomene si flotari zilnic, plus alergat si sa stii ca s-a vazut ceva in privinta mentinerii greutatii si a tonificarii abdomenului. flotarile nu m-au prea convins insa nici eu nu am fost prea consecvent. daca te tii de ele dupa o anumita perioada se vor vedea rezultatele. insa trebuie sa le tot diversifci si sa le complici(cel putin in cazul flotarilor).

| putzulica a răspuns:

Da! eu si se vede diferenta.Muschi se contracta mai tare si sunt chiar mai maribig grinhappy

| Will explică:

@stefan, eu de o saptamana si ceva fac 30 de flotari seara, 10 serii (adica 300 in total)
se vor vedea diferente?

| Will explică:

@harciog, aici ai spus ca iti vine sa vomiti de exercitii fizice, la intrebarea precedenta ai zis ca faci 150 de flotari pe ziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vine sa vomit de exercitii fizice in fiecare zi dar daca vrei sa slabesti sau conditie fizica n-ai nici o sansa decit alergind la greu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andrei ^^, am si eu un prieten care face flotari si abdomene si normal ca se vede vreo diferenta, trebuie doar sa ai rabdare si ai sa vezi ca apar rezultatele, din primele saptamaniwinking nu te oprii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa ajut, nu din carti ci dintr-o experienta indelungata de ani de zile si uita-ti rezultatul; 2 stupizi de toata frumusetea.As fi bucuros sa aflu ca macar cei care m-au notat fac sport cel putin o jumatate de ora pe zi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...che-ar se vede diferenta...eu fac in fiecare dimineaza, la pranz si seara
cate 60 de floatari in 3 serii pauza de 5min intre ele... iar abdomene 90, tot in 3 reprize si pauze de 5 min intre ele.(iti garantez ca in cateva saptamani vei opserva chiar u diferenta, peptoralilor, mai voluminosi si mai tari...chiar si sex pack de la abdomen o sa se observe...)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga blackdiamond sa stii ca nu are nici o legatura daca face in fiecare zi/seara flotari si abdomene. tesutul se reface orkum ...depinde si de fiecare persoana... si orkum de la flotari si abdomene se reface imediat musculatura happy asa ca will poti sa faci zilnic cat poti tu de mult happy pana la epuizare. daca vrei sa se vada rezultate cat mai repede. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu am 13 ani si fac cate 2 serii de cate 33 de flotari pe zi vreau sa ating 35 mi sau dezvolat tare bicepsi si tricepsi si mai am si abdomen dar pentru el am mai facut si abdomene pe langa flotari.

Mult succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac cate 40 flotari pe zi si daca iti arat abdomenul meu te sperii

| blackdiamond a răspuns:

Normal ca se vad diferente da nu te astepta ca in 2-3 saptamani sa te faci vandam trebuie sa faci luni-ani ca sa cresti in masa musculara si nu e prea bine sa faci in fiecare seara ca fiecare grupa musculara are nevoie de 5 zile de pauza pentru a se reface tesutul muscular.

| puffy11 a răspuns:

Ma eu din ce am citit aici big grin ii asahappy (jumate din voi sunteti copii pana la 16 ani si restul vb numai prostii cu exceptia a 2 pers) sa va spun eu ceva... deageaba faci 300 de flotari ca dansu, si faci cate 30 cum spune ca face. eu fac pariu cu oricine ca el nu le face corect. PUNCThappy eu spun asa! mai bine fac 30 - 30 corecte cu pieptu pana la pamant si incet decat sa ma balansez asa ca fac flotari laughingun xe: pune pe cel cu 300 (Vandame)rolling on the floor si pe unu (putrosmen) rolling on the floor care face 60 corecte si incet ff incet... si rezultatele o sa se vada de la cer la pamantbig grin si inca ceva nu numarul conteaza, sa fi desciplinat si sa ai vointahappy inca o data nu numarul conteaza!