| MXM1234 a întrebat:

Buna am 15 ani si fac cate 30 de flotari in si 50 de abdomene in fiecare seara dupa cat timp se vede diferenta?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

La alea 30 flotari mai pune vreo 20 si la abdomene inca vreo 30, rezultatale se vor observa cam in 6 luni, depinde si de alimentatie

| Cosmin86 a răspuns (pentru Jipa95):

Tu esti doar un COPIL MIC SI FIRAV, nu mai da sfaturi despre exercitii!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fa 30 de flotari si 50 de abdomene ca faci degeaba... Cu 30 de flotari faci doar rezistenta, nu masa sau forta. Du.te la sala daca vrei "muschii"

| Varga_Ionut_1989_BAHJ a răspuns:

6 luni