| BeatriceBeatriceBea a întrebat:

Fetelor, vi s-a intamplat sa va placa un baiat dar acel baiat nici macar nu se uita la voi, si ii placea de alte fete? Asta patesc mereu, defiecare data cand imi placea de un baiat nici nu se uita la mine, se uita la altele mult mai frumoase, nu eram de nasul lui si mereu ma simteam prost ca nu se uita nimeni la mine. Eu n-am avut niciodata un iubit si am 17 ani jumate. Daca baietii frumosi se uita la fetele frumoase mereu, am sa raman singura toata viata? Daca eram si eu o mare frumusete poate se uitau si la mine...

4 răspunsuri:
| Dudu008 a răspuns:

Da mi s a intamplat incearca sa uiti iar baiatul potrivit va aparea singur

| Mayar a răspuns:

Toate patim. Eu nu caut pe cei care arata super la fizic, pentru ca aia sunt si infumurati, avand in vedere ca arata astfel, doar nu imi iau unul pe post de bibelou sa il pun in vitrinahee hee
I-ati unul ca lumea (la interior) si prezentabil la exterior, doar nu vrei sa iti iei si tu un macechin, un bibelou de pus in vitrina acum!
Si taci, ca esti frumoasa! Nu ai suferit accident sa te desfigureze sau altceva. Ai fata simetrica, in loc sa ii multumesti lui Dumnezeu ca esti asa, tu mai si critici si zici ca nu arati bine! De mai zici asta, te mananc cu tot cu fulgi!
Acum zambeste si fugi fuguta sa intalnesti baieti de treaba! :->

| xpoisoneddivax a răspuns:

Toti/toate patesc asa, si la un moment dat, tot gasesti pe cineva in viata. Si cei mai urati/urate au iubite/iubiti (cateodata ma enervez) rolling on the floor
Sigur o sa fie un baiat si o sa te vreawinking

| Blue07 a răspuns:

Poate ar fi cazul sa iti indrepti atentia si spre cei care nu stralucesc la capitolul aspect fizic dar au altele care sa compenseze, daca tu consideri ca nici tu nu esti o mare frumusete.Desi,poate chiar esti si pur si simplu esti prea cumintica, timida pentru stilul celor pe care ii plac.In acest caz, ori prinzi tupeu, ori cauti pe cineva care sa iti semene happy.