| dublud a întrebat:

Fiecare raspuns are vot! Am nevoie de un nume pentru o echipa de majorete.
Daca se poate sa fie pe engleza si sa contina cuvantul purple pentru ca aia e culoarea echipamentului...
Cea/cele mai frumuase nume primesc funda...fiecare raspuns are vot!

9 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic incerca kiss purple, angel purple, girls purple, butterflys purple( fluturi mov ), sper ca te-am ajutat. funda?

| Tourniquet a răspuns:

Rocky purple / purply
Crazy purple (girls)
We are the purple girls
Purple Lollipops / candy / girls / cats.
Movulici

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Girl in purple

| joanamm23987465 a răspuns:

Cateva :
purple ribbon
bright purple
purple dragonfly
purple dragon
purple bottle
purple chocolate
purple juice fundittza? confused?

| Allιメ a răspuns:

Purplelicious, Purple Dreams, Purple Fairies, Purple Life,..., cam acestea mi-au trecut prin mintebig grin

| xLittleAngelxD a răspuns:

Beautiful girls purple

the best team in purple

Sper ca te-am ajuat. :*:*:*

| nonna a răspuns:

Purple girls purple cat sau cat girls

| nonna a răspuns:

Tiam mai dat si jos niste nume...nu trebuie neaparat numele sa aiba cuvantul purple daca aia e culoare lui. poti SNSD ori 2ne1(se citeste twenione)

| Giorgy a răspuns:

Purple stars, puple gilrs, purple cats, purple heart