| UnderLife a întrebat:

Filme horror care iti da palpitatii si te tin in suspans

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Drag Me To Hell si Children of The Corn.Mai ales al doilea, care, pe langa horror, e si nitel absurd si violent.

| NemNUZ a răspuns:

Pai nu exista filme horror la care sa te bufneasca rasul laughing, poti incerca, drag me to hell, the rite, grave encourtens, atrocious...

| Tyrr a răspuns:

The Last Exorcism

| bogdy2013 a răspuns:

Ba da exista filme horror la care sa te bufneasca rasul cu ar fi scary movie tongueP funda?

| bogdy2013 a răspuns:

Scary movie 2

| DjRobo a răspuns:

Cele 13 fantome, Casa celor 1000 de cadavre Vineri 13 Si uitate si pe net!