| viatadecacatt a întrebat:

Folosesc mozilla si de fiecare data cand descarc ceva mi se descarca intr-un folder"descarcari". Cand aveam Internet explorer se salvau unde selectam eu, dar cu asta numai face asa.Stie cineva cum pot sa fac sa se descarce in ce folder vreau e? Ca asa se salveaza toate intr-un singur loc si mi-e lene sa le pun eu unde le e locul mereu:d.

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

Tools -> Options -> acolo unde scrie Downloads -> selectezi "Always ask me where to save files" happy

6 răspunsuri:
| viatadecacatt explică:

Unde dau de"tools"?straight face

| viatadecacatt explică:

A am gasit mersibig grin

| User a răspuns:

Tools --> options --> main --> si acolo iti apare scris "downloads"... mai incolo cred ca te descurci

| LORY a răspuns:

Ms de fundita! Ma bucur ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde da de tools totusi?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand downladez in ce foldar e downladarea cine stie sa-mi spuna si mie pls.