| cipri1999 a întrebat:

Fox Kids sau Disney?

19 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Tu vrei neaparasa te injur, nu? Fox Kids, cand inca mai activau, dadeau niste desene total cretine, prin '98-'99,mai tin minte ca era un pusti trepanat Bobby, pisoiu' Eek si alti scelerati de proasta calitate.Iar Disney Channel e Antihristul pe Pamant, trebuie scos din orice grila de urgenta. Minimax aveau o garda buna de desene prin 2000-2003, cand ma mai uitam eu, aveau calitate superioara.

| Scikofit a răspuns (pentru Dumnezău):

Auzi,daca t nu ai o parere decenta, si civilizata de ce mai comentezi?

| Dumnezău a răspuns (pentru Scikofit):

Nu pot fi adeptul corectitudinii politice, nu am ajuns inca un animal de cea mai joasa speta, neputand sa-mi exprim parerile intr-un mod nealterat.Iar parerea mea a fost foarte decenta, foarte civilizata si oricine a vazut la viata lui ceva desene animate si seriale(pentru cazul Disney) imi poate da dreptate.Se pare ca unora nu prea va convine adevarul, copii. Dreptul la libera exprimare ce-ti zice, se aprinde vreun beculet in mintisoara ta?

| mona a răspuns:

Disney

| ScheißeBeMine a răspuns:

FoxKids! :X

| Ella3133 a răspuns:

Fox Kids

| RyGoLeTa a răspuns:

Amandoua.Dar Disney mai mult. happy

| Differentx13 a răspuns:

Fox Kids, mai mult ca sigur happy

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Ambele au farmec

| AndreeaBz a răspuns:

Fox Kids big grin

| cipri1999 explică:

MDA Fox Kids 5-4 Disney

| powerofasmile a răspuns:

Nu, nu. Minimax-ul avea la un moment dat desene cu adevarat frumoase, si in rest Aniimaaaaaaaax.♥

| Claudettee a răspuns:

Clar Fox Kids.; x Au fost cele mai frumoase desene.

| alex2000maxx a răspuns:

Fox Kids. Alea de pe disney sunt din ce in ce mai naspa.

| AroundZendaya a răspuns:

Fox Kids happy

| Andreea0078 a răspuns:

Disney

| CS45 a răspuns:

Fox Kids :X dar si Disney e tare.

| Georgeperikulosul a răspuns:

Eu spun ca o zi ai putea sa te uiti la Fox Kids si alta zi la Disney.Parerea mea.

| Alina_7376 a răspuns:

Disney

Întrebări similare