| Rallu a întrebat:

Frate ce sunteti atat de disperati? Am nevoie de un raspuns la intrebarile mele pe care le pun pe acest site, nu am nevoie sa vad ca imi lasati site`uri cu **** mea, nu stiu ce premii. Deci chiar ma enerveaza chestia asta, voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba frate si se va gasi cineva de pe site sa-ti raspunda. Ce te-ataci asa?

| ioanaioana a răspuns:

Si mie mi sor dat si is superenervante

| Rallu explică:

@ Stefanel Incompetent esti tu pentru. ca nu sti sa citesti, nu sti la ce ma refer, asa ca nu mai comenta aiurea. Prostie e cuvantul tautongue