| тøхх a întrebat:

Funda! Am sims 3 late night si cand vreau sa pun parole ( CTRL+SHIFT+C ) nu-mi merg.Doar Kaching si motherlode. Max motives nu-mi merge nici daca-l scriu impreunat nici shazaam, nici make me know everyone. Niciuna! straight face Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| emil a răspuns:

Nu stiu

| Angyclon a răspuns:

Nu-ti merge pentru ca in sims 3 alea nu sunt valabile. Foloseste "testingcheatsenabled true". Poti sa faci o gramada de chestii cu el:
daca dai shift+click pe mailbox :
- make all happy
- make friends for me
- make me know everyone
- force NPC
- set career
- make needs static
- force visitor
daca dai shift+click pe pamant poti sa te teleportezi acolo
daca dai shift + click pe vizitator :
- add to active family
- tigger age transition
daca dai shift + click pe simul pe care esti:
- tigger age transition
- modify traits for active sim
daca dai shift + click pe un moodlet va disparea
poti modifica needs(hunger, energy etc) dand click pe barele lor
la fel si pentru prietenii
cred ca cam asta ethinking
sper ca te-am ajutat
FUNDA? big grin
later edit: ca sa il anulezi foloseste "testingcheatsenabled false"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sims3 late night [original]dar spune ca trebuie sa am sims3... tu [ toxx ] ai sims3 de tia mers sa intaalezi sims3 late night?

| Petrus_Larisa_1990 a răspuns:

Si eu am aceias intrebare si va multumesc finca si pe mine m-ati ajutat FUNDA
si trebuie sa ai si sims3 ca sa iti mearga sims3 late night dar trebuie numai instalat nu poti sa il inchiriezi daca nu trebuie neaparat cumparat... le instalei pe amandoua si dupa pe poti juca cu CD-ul de la sims3 late night
asa am facut si eu

| bogdanelfight a răspuns:

Si eu am aceasta problema cu sims 3 si tot nu stiu ce sa fac.va rog daca stiti voi raspundetine la apel