| AndreeaDiana9999 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU am un telefon samnsung gt-s5560i fara abonament cu cartela de la cosmote... mi-am activat oferta cu serviciul web n walk si nu stiu cum sa configurez setarile am incercat de toate dar tot nu am reusit as vrea sa ma ajutati pas cu pas ....astept raspunsurilebig grinbig grin

2 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

Rugamintea mea sa apelezi serviciul clienti la nr 1234 si iti vor trimite setarile, tu le vei salva, iti vor spune o parola gen 1234 sau 0000, salvezi, inchizi -redschizi tel merge happy