| AlexutuDeiu a întrebat:

FunDA! Care imi da un hyack La Cross Fire si cum se foloseste.big grin

1 răspuns:
| mrclaust a răspuns:

Ma la crossfire hackuri se gasesc si alea doar cu bani... sau fa ca mine fa un hack, mi-a luat 2 saptamani un speedhack, wallhack, infinitammo, infinitlife. Iti zic si cum... foloseste o antibariera codec reformezo pentru a bloca antihack si reconfigureaza un cheat engine. Dar sincer si cu experienta mea e foarte greu. CrossFire desi are multi hackeri are un antihack oribil de bun. Chiar sunt curios daca iti gaseste cineva unu gratis.