| S3c0ndSh0t a întrebat:

Cum se activeaza ATI Cross Fire? Si ma ajuta la jocuri?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cu crossfire poti conecta 2 placi video ati identice sa se conporte ca o singura placa video.

| dadonexus a răspuns:

Ati cross fire se activeaza din catalsyt center si da ajuta la jocuri ati cross fire se poate face legand 2 placi video preferabil identice prin 2 cabluri primite cu ele.Ai nev de o sursa cu iesiri de 6 pini altfel nu o sa mearga.Grafica mai buna la jocuri si rezista pe viitoar adica nu o sa mai trebuiasca neaparat sa iei alta placa video.