| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! ce este cu " x factor "? ce e chestia asta? am auzit de ea, dar nu stiu ce e cu ea. imi puteti spune, va rog?

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

"x Factor" este ceva gen "Romanii au talent " daca ai auzit de asta. acolo trebuie sa canti parca sau sa iti arati un telent. Si cine canta mai frum. primeste o anumita suma de bani. love struck. Succes!

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Iti explica Razvan si Dani.
http://xfactor.a1.ro/prezentare.php

| NightCrowler a răspuns:

X factor e un fel de emisiune tv ca si Megastar. Vrei sa arati tu lumii ca stii sa canti si sunt 3 oameni care te pot elimina.

| Miruna333 a răspuns:

Preselectie

| DiannaGabrielle a răspuns:

X factor e ceva de genu romanii au talent. oricum i-au copiat oh go on