| AlexutuDeiu a întrebat:

FundA! Cum montez imagini cu Daemon Tools. Vreau de la A-Z
.
Nu stiu daca am fost explicit dar mai exact vreau sa pot instala Fifa 2010.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Fă rost de kit de Deamon Tools.
2. Instalează Deamon Tools şi dă restart (îţi va cere el oricum)
3. După ce ai dat restart, caută icoana de deamon tools în dreapta jos (lângă ceas şi restul).
4. Click pe icoană
5. Selectează cea de-a doua opţiune (începe cu Device 0happy
6. Se dechide o nouă fereastra. În ea, caută imaginea de cd pe hard (trebuie să fie un fişier cu extensia. bin,. cue,. iso, etc)
7. Selectează respectiva imagine şi dă Open
8. Ar trebui să îţi apară acum în My Computer
9. Fugi în My Computer şi trage-i un dublu click

Ca la orice joc spart, pe imaginea de cd (dvd) o să ai un executabil crackuit pe care după instalare trebuie să-l copiezi în folderul unde ai instalat jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe demon tools, selecteaza ficsierul unde ai imaginea demon tools fifa 2010 da clic pe imagine si iti va aparea instalarea.

Răspuns utilizator avertizat