| xXxKiduxXx35 a întrebat:

FUNDA!

hei TPU! ㋛ Am si eu o intrebare happy, in ce episod din naruto shippuden moare Deidara? ㋛

Răspuns Câştigător
| Stardust_3152 a răspuns:

In Episodul 124: Art
big grin

6 răspunsuri:
| blackdragon_7370 a răspuns:

In episodul 124, Art cred ca se numeste.(este episodul in care deidara se lupta cu sasuke - este evident cine castiga)

| EloHelo a răspuns:

In episodul 124 cand se sinucide explozand ca sal omoare pe sasuke. sper ca te-am ajutat

| Seby_3265 a răspuns:

In 124.

| your9eyes a răspuns:

Episodul 31

| alexutz111111 a răspuns:

Inca nu a aparut in anime dar in manga itachi este reinviat de kabuto prin manga e in cap 510-530 nu stiu sigur probabil o sa apara si in anime in curand

| xXxKiduxXx35 explică:

Stie cineva in ce epsiod reinvie itachi?