| anonim_4396 a întrebat:

Naruto moare in ultimul episod din shippuden? fundita

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

Inca nu s-a ajuns acolo mai e mult din seria Naruto, momentan ii cel de-al 4 lea razboi

6 răspunsuri:
| Ovidyu54 a răspuns:

Nu, se uneste cu Sasuge ( Sasuke prostul prostilor rolling on the floor ) ca-sal bata pe Madara ( cel mascat ) si apoi se intorc in sat unde unul din ei devine hokage si cred ca Sasuge e ales si ma enervez eu si spar pc-ul rolling on the floor
Funta te rog!

| RayOrso6153 a răspuns (pentru Ovidyu54):

De fapt(daca te mai uitai dupa), Naruto se bate cu Sasuke si il omoara. Dupa cateva zile se bate cu o fantoma reinviata si cand incearca sa apere o fata ii baga sabia in piept si moare.Deci Naruto moare dupa ce isi implineste visul de a deveni hokaghe

| Ovidyu54 a răspuns:

Sparg Pc-ul scuze pentru gramatica mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da moare!

| Remus13 a răspuns:

Nu

| GandalfTheWizard a răspuns:

Nu moare :d
Funda?big grin