| BBEgirl a întrebat:

FUNDA MARE DE TOT...Am vazut pe HBO acum foarte mult timp o comedie in care 2 fete de liceu, care au ajuns sa fie foarte bune prietene, s-au inscris in redactia pentru ziarul scolii pentru a afla stiri picante despre copii populari ai liceului, s-au dus la un restaurant din coltul unei strazi ca sa afle ca cel mai dragut tip din liceu a fost impreuna cu chelnerita dar era intr-o fratie numita FAB 5(de gay, chiar erau gay cei din fratie). Intr-o zi, nu mai stiu din ce motiv, una dintre fete(era bruneta sau satena)a descoperit ceva despre prietena ei Cornelia(fata blonda): ca lipsise de la scoala cam un an parca deoarece tatal ei era estetician si o operase ca sa arate foarte bine. Apoi fata bruneta cand a aflat toate astea s-a dus la tatal Corneliei acasa ca sa afle cat mai mult despre acest lucru sub pretextul ca a auzit ca e un doctor foarte bun si ar vrea si ea o operatie si din cate imi aduc aminte a inceput sa ii umble prin dosare in cautarea dosarului Corneliei timp in care a fost acoperita de colegul ei.

1 răspuns:
| Annapro a răspuns:

Uau ce tare, cu siguranta ca as vrea sa stiu filmul. Din pacate eu nu iti pot da un raspuns sad dar daca aflii vreau sa-l vad si eu big grin