| тøхх a întrebat:

Funda! Mi-am facut un site. Ce ar trebui sa mai adaug adica in fiecare zi o sa adaug cate un articol dar altceva in +? Voi ce parere aveti? http://fitesivedete.weebly.com/

3 răspunsuri:
| Izy a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa scrii in continuare de vedete, cina sa mai desprtit, cine si pe unde a fost in vacanta, care s-au mai combinat intre ei.
Iar la topul cu vedete ar fi bine sa pui cate o poza cu fiecare vedeta ca sa stiu si eu cine sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu la ce simt lipsa pe site'ul tau: un chat.EU Ador chat"ul am si eu un site pe care am pus chatul meu plus ca ai si radio acum nu stiu daca poti sa"ti pui

| Alynutzaaa a răspuns:

Imi place ca e un site organizat! Insa sunt de parere ca ar trebui sa pui si cateva imagini! O sa para mai interesant, pentru ca si atunci cand te uiti la o revista primul lucru care iti sare in ochi e poza si daca o vezi interesanta citesti si articolul!

Sau ar trebui sa scrii tutlurile mai mari si mai ingrosate! Ar fi mai atractive! Succes!