| ღAnonimღ a întrebat:

***♥funda♥*** pe kaneva cum pot sa transform reward in credit?

Răspuns Câştigător
| Antonia90 a răspuns:

Poti castiga la competitii de dans(comp) te duci intr-un club si stai si tu pana se aduna multa lume si astepti poate o sa se faca comp.Tre sa dansezi fara sa cazi jos sau sa dai pauza, si daca ramai ultima care nu cade, vei primi credite de la proprietarul clubului.Pt cum sa-ti pui credite de pe tell am sa caut si revin mai tarziu cu un raspuns.

3 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

Ok, dar cum sa imi bag de pe telefon, ca eyu stiu ca numai de pe card se poate... si. cum pot sa le castig la conmpetitii>? sau... cum pot sa particip la competitiii? funda daca ma mai ajutibig grin

| Antonia90 a răspuns:

Nu se poate.Credite poti castiga la competitii sau iti pui de pe telefon sau de pe card.
De pe telefon 1 euro=500 sau 400 si ceva de credite.

| Antonia90 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate sa mai pui de pe telefon.Atunci cand jucam eu, era.Nu mai joc de mult(aproape un an). Am sa mai caut si am sa revin cu un raspuns.