| FrozEenSoul a întrebat:

Funda! Salut TPU, Am nevoie de un program de filmat in jocuri (cs) Dar vreau sa filmeze HD daca se poate. FUNDA

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Sau camtasia studio 7 si prin Sony vegas 10.0 il modifici happy

| AndrewBa a răspuns (pentru DraGfirE):

Da...ai dreptate...ma rog cu Sony vegas e putin mai greu.big grin

| AndrewBa a răspuns:

Salut,poti folosi fraps, inregistrat desigur, si dupa ai putea sa-l faci cu avivo video converter sau ati video converter cu codecul h.264(parca asa se numea) si dupa daca nu e hd il faci cu Sony vegas formatul true-full-hd, dar o sa fie mai mare dar este full hd : 1080p
Sau gamecam
Bafta

| parkour1233 a răspuns:

***laughing