| cocosnucifera a întrebat:

FUNDA si Puncte! De ce sa nu citim ziarul? Dar de ce sa citim ziarul?

Vreau pareri pro si contra!

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De ce sa citesti ziarul si nu o carte ce iti trebuie la scoala?
Pierdere de timp si moartea unor neuroni, care nu se vor regenera niciodata.

| mihaibrasov a răspuns:

Nu-l citesc pentru ca dau bani aiurea pentru informatie fie de proasta calitate, fie stiri pe care le stiam cu o seara inainte de pe internet sau tv.

| Cornulet a răspuns:

Ziare serioase :Adevarul, Financiar, Jurnalul, pe cand la polul opus sta Cancan, Click, Libertatea, unde 3 sferturi din continut este despre sex.