| Umeiko a întrebat:

FUNDA!
Unele videoclipuri de pe youtube nu merge sa le vad. " An error occurred. Please try again later. "
De ce imi apare asta si cum pot sa fac sa NU mai apara -.-?

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Se poate ca utilizatorul sa fi sters videoclipu

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai,daca nu e evident apare din cauza unei erori...si daca nu e si mai evident, ar trebui sa incerci mai tarziu

| Umeiko explică:

Am incercat mai tarziu, e clar ca e o eroare, eu vreau sa vad videoclipul, deci, sa repar eroarea. Nu sa stau si sa ma uit la ea. Multumesc, Voldemort, de raspunsul irelevant, dar nu am 3 ani si pot sa imi dau si eu seama de atat.