| Summer Memories a întrebat:

De ce la unele video de pe yotube apare : "An error occurred, please try again later", si problema este ca tot nu merge chiar daca incerc mai tarziu. Pot face ceva?

Merci kisskiss

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu eroare de conectare sau redare

| sigmanet a răspuns:

Este eroare de conectare, redare sau fisierul a fost sters din baza de date. Nu ai ce sa-i faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-ti faci cont pe youtube sau cum trebuie sa bagi video

| gigelush a răspuns:

Imi pare rau...nu poti face nimic pentru ca este posibil ca acel filmuletz sau clip sa fi fost sters.sad si te chinui degeabasad

| NebunuBanatului a răspuns:

Pentru ca, cred ca este redata de prea multi, sau nu stiu ca si eu am patitbig grin