| Jacky_8275 a întrebat:

Funda urgent + inteligent! de unde sa downloadez jocuri n-gage gratis versiunea completa? cum ar fi asphalt 3? sau bounce boing voyage?

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Jocurile n-gage merg doar pe telefoane care folosesc n-gage.sunt putine telefoane, fara n-gage care pot rula n-gage cu anumite modificari si programe.cauta cu google.pentru mai multe informatii utile.aici nu-ti poate da nimeni informatii, catre siteuri piratate sau ilegale.stii ca este ilegal ceea ce vrei sa faci?