| Pupici a întrebat:

Funda+vot cat costa rolele marimea 38-39-40 in carrefour?

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Eu am dat pe ale mele(marimea 38-39-40)100 lei.de la carrefour. sunt ca niste basketi pe roti.sont super.dar poate cu criza asta sau scumpit (eu mi le-am luat anul trct)...mai moilt de 150lei nu are cum sa fie.depinde si ce model vrei. sper ca te-m ajutat...pup:*:X

9 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Până în 2 milioane parcă thinking

| elleme a răspuns:

In jur de 2 milioane. Mie mi se pare scump, sora mea si-a cumparat acum cateva zile role si a dat 88 lei pe ele. Sunt din silicon si cumparate de la un magazin. Toat asa am mai auzit ca sunt si la 100 lei [atat am dat si eu pe ale mele, sunt putin mai mari decat ale tale].

| Alex3 a răspuns:

Depinde, sunt si la 1 milion. rco bineinteles.

| caian a răspuns:

Intre 150-200 lei eu am cumparat la fel cu 175 de lei.

| elenutza27 a răspuns:

130 de lei

| sexyGirl_1453 a răspuns:

In jur de 2 milioane

| Pupici explică:

Mersi mult pentru raspunsuri tuturor happy
ca vreau sa merg saptamana asta cu parinti la carrefour sa imi cumpar :*

| laptic a răspuns:

2 milioane sau unul mersi pentru funta pupici multam

| Lorena55 a răspuns:

Pai depinde vrei cu roti plastic sau silicon? Cele de plastin pana la 100-120 lei iar cele de silicon 150-200 lei