| Swaggiiee a întrebat:

Fundaa! Maine, la scoala, baietii au campionat la fotbal cu IV-B. Noi suntem IV-A. Si am nevoie de cateva sloganuri (rime) ca sa incurajam echipa, de exemplu: Avem echipa, avem valoare, avem echipa cea mai tare! sau 1, 2, 3, 4, castigam campionatu! 5, 6, 7, 8, 4 A-i pe primul loc... Mersi! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Exemplu clasa x hai cu noi cu restul la gunoi, sau hai clasa x va uram victorie, hai clasa x castigati ca de nu cu noi in clasa nu mai stati...astea sunt toate care le stiu,, sper ca ti-am fost de ajutor