| Maria_6499 a întrebat:

FUNDAA
Pt cei care joaca Metin2, mi se intampla uneori ca eu sa pun numele si parola, aleg serverul si imi da "eroare la conectarea la server". Care e problema si ce sa fac ca sa pot juca? Mentionez ca am intrat pe diferite servere si conturi si la niciunul nu mergea, in plus in locul acela unde scrie"CH1, CH2, CH3, CH4" langa nu mai scrie BUSY sau NORM cum scria de obicei ci sunt puncte puncte. MUltumesc.

Răspuns Câştigător
| HyuLa a răspuns:

Stiu eu joc de mult metin2. Martea sau miercurea lucreaza la servarele din metin nu stiu de ce si de aia apar... Vaza este ca nu pot lucra numai in zilele astea pot si joia ...De diferite opri apar cate o problema in metin si de aia se vede asa. Sper ca te-am ajutat kiss.

5 răspunsuri:
| кא๔ a răspuns:

Bua! de azi-dimineata incerc sa ma conectez si imi apare acelasi lucru. prima oara am crezut ca nu merge internetul dar nu este asa... chiar nu stiu ce are. daca afli anuntama plzztongue

| kawaii69 a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie. Trebuie sa il reinstalezi. funda?

| TuNdRa a răspuns:

laughing daca e metin2 ro inseamna ca se fac testeri pe metiniata daca sunt metinuri private incearca sa iesi si sa intri inapoi in joc

| alexadrian09 a răspuns:

Asta devine problema grava PENTRU TINE. Vrei sa joci? Reinstaleaza-l.Credema ca merge am incercat. Funda plz?

| Aylinn1 a răspuns:

Nu am patit asa dar ori s-ar putea sa fie mentenanta aia care e miercuri de la 11, ori ai o versiune veche.Intra pe www.metin2.ro si da descarca si instaleaza-l din nou.Iti va marge dupa;)
Ps.:Ce lv ai? Ce server esti?:D
Ps2.:fundita?:D