| Nightmare_2673 a întrebat:

FUNDAAA

De curand am vazut pe internet Invata engleza in 21 de zile. Site: http://www.invata-engleza.eu/comanda.html (nu fac reclama)

Intrebarea mea: A incercat cineva acest curs (in mod special)? Este bun? Merita banii? Ce alt curs imi recomandati?

Din cate am auzit, cineva a primit 4 CD-uri goale. Voi ce ati primit?

TINETI CONT FAPTUL CA NU VREAU SA INVAT TOATE CUVINTELE, DOAR O MARE PARTE.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| SwettieNicki a răspuns:

Stiu persoane care l-au incercat...nu este foarte bun si deseori iei 'teapa' mai ales ca este de pe internet.Eu te sfatuiesc sa te meditezi cu un profesor macar inveti ceva...decat sa dai banii degeaba. Sper ca te-am ajutat:**

| Nightmare_2673 explică:

Alt raspuns? Nu m-am lamurit concret.

| stetefi a răspuns:

Nu merita sa incerci asa ceva mai bine primesti meditati de la un profesor sau sa incerci altceva. Funda?