| Codruta a întrebat:

Ce intamplari amuzante/penibile vi s-au intamplat? big grin

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eram cu varamea ne duceam la tren si am trecut pe langa un rau si ii aratam lui varamea ca erau niste flori frumoase galbene pe partea cealalta a raului,cativa metrii ami departe de acele flori erau 2 fete pe ''plaja'' care se sarutau cu foc.Am ramas in loc cu varamea si ne holbam.La un moment dat cele 2 si-au dat seama ca ne uitam la ele si s-au ridicat de jos si s-au aruncat in rau ramand cateva seunde la fundul apei apoi au iesit stand cu spatele la noi-probabil le-a fost rusine,noi radeam ...

| kiss ya' a răspuns:

Pai cand a venit balciul la mine in oras mi-am cumparat si eu o chestie.era un balonas care cica se modela dar era plin cu faina.si s-a spart exact acolo de unde l-am cumparat.am umplut toata marfa si trotuarul cu faina dar mai nasol era ca m-am murdarit si eubig grinbig grineram in centrul atentieismug

| kiss ya' a răspuns:

Am mai patit unabig grin in fata blocului era o balta si am cazut direct in ea. mi sevedea tot prin pantaloni.si radeau toti de minehee hee

| cccristi a răspuns:

Pai de unde sa incep, acum 2 ani am fost prins masturbandu-ma, alta data am fost prins cantand melodii porcoase